06 grudnia 2019 12:58 | Aktualności

Chatka świętego Mikołaja i Kraina Elfów

Klasy I-III wybrały się na wycieczkę do Chatki świętego Mikołaja i Krainy Elfów w Żmigrodzie. Uczniowie oglądali przedstawienie interaktywne "Uratujmy Święta z Kubusiem Puchatkiem, Myszką Miki i królikiem Bugsem". Wizyta św. Mikołaja i pani Mikołajowej wprowadziła milusińskich w świąteczny nastrój. Wszystkim podobały sie warsztaty zdobienia wspólnie z elfami pierników, a następnie ich skosztowanie. dzieci zostały też pasowane na oficjalnych pomocników Elfów. Organizatorzy zorganizowali też warsztaty zdobienia bombek metodą decupage. dzieci skosztowały również slodkiej przekąski Mikołajowej: brody Mikołaja (wata cukrowa) i Świątecznych Śnieżynek  (popcorn). Po takim poczęstunkumusieli się troszkę poruszać. wiele frajdy sprawiły dzieciom Elfne dmuchane zamki.

Zdjęcia: