Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gościejewicach - Klasa VII

Wychowawca

Anita Apolinarska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 6 Iwona Zimoch
08:55 - 09:40 Muzyka 9 Lidia Lokś
09:55 - 10:40 Fizyka 18 Mirosława Biegała
10:50 - 11:35 Geografia 6 Kalina Duda
11:50 - 12:35 Język polski 7 Anita Apolinarska
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
13:40 - 14:25 Język angielski 17 Weronika Nawrocka

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia 9 Katarzyna Musielak
08:55 - 09:40 Matematyka 6 Iwona Zimoch
09:55 - 10:40 Język polski 7 Anita Apolinarska
10:50 - 11:35 Historia 9 Krzysztof Rogala
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
12:45 - 13:30 Chemia 18 Jacek Juchnowicz
13:40 - 14:25 Język niemiecki 17 Kinga Mochalska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:45 Historia 7 Krzysztof Rogala
08:00 - 08:45 Religia 9 Katarzyna Musielak
08:55 - 09:40 Fizyka 18 Mirosława Biegała
09:55 - 10:40 Matematyka 6 Iwona Zimoch
10:50 - 11:35 Język angielski 17 Weronika Nawrocka
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
12:45 - 13:30 Biologia 18 Anna Ratajczak
13:40 - 14:25 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne 5 Katarzyna Woźniak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą 7 Anita Apolinarska
08:55 - 09:40 Język polski 7 Anita Apolinarska
09:55 - 10:40 Język polski 7 Anita Apolinarska
10:50 - 11:35 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
11:50 - 12:35 Chemia 18 Jacek Juchnowicz
12:45 - 13:30 Matematyka 6 Iwona Zimoch
13:40 - 14:25 Informatyka 8 Jacek Juchnowicz
14:35 - 15:20 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 18 Mirosława Biegała

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 17 Kinga Mochalska
08:55 - 09:40 Język polski 7 Anita Apolinarska
09:55 - 10:40 Biologia 18 Anna Ratajczak
10:50 - 11:35 Plastyka 9 Lidia Lokś
11:50 - 12:35 Język angielski 17 Weronika Nawrocka
12:45 - 13:30 Geografia 6 Kalina Duda
13:40 - 14:25 Matematyka 6 Iwona Zimoch