Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gościejewicach - Klasa VII

Wychowawca

Anita Apolinarska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 7 Anita Apolinarska
08:55 - 09:40 Język angielski 17 Weronika Nawrocka
09:55 - 10:40 Fizyka 18 Mirosława Biegała
10:50 - 11:35 Geografia 6 Kalina Duda
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
12:45 - 13:30 Matematyka 6 Iwona Zimoch
13:40 - 14:25 Wychowanie do życia w rodzinie 9 Katarzyna Musielak

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka 6 Iwona Zimoch
08:55 - 09:40 Język polski 7 Anita Apolinarska
09:55 - 10:40 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
10:50 - 11:35 Historia 9 Krzysztof Rogala
11:50 - 12:35 Religia 9 Katarzyna Musielak
12:45 - 13:30 Biologia 18 Anna Ratajczak
13:40 - 14:25 Język niemiecki 17 Kinga Mochalska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:45 Historia 7 Krzysztof Rogala
08:00 - 08:45 Język angielski 17 Weronika Nawrocka
08:55 - 09:40 Muzyka 9 Lidia Lokś
09:55 - 10:40 Język polski 7 Anita Apolinarska
10:50 - 11:35 Język polski 7 Anita Apolinarska
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
12:45 - 13:30 Matematyka 6 Iwona Zimoch
13:40 - 14:25 Chemia 18 Jacek Juchnowicz

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:00 - 07:45 Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne 7 Lidia Domaniecka
08:00 - 08:45 Zajęcia z wychowawcą 7 Anita Apolinarska
08:55 - 09:40 Religia 9 Katarzyna Musielak
09:55 - 10:40 Fizyka 18 Mirosława Biegała
10:50 - 11:35 Biologia 18 Anna Ratajczak
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne 2 Dariusz Sikora
12:45 - 13:30 Matematyka 6 Iwona Zimoch
13:40 - 14:25 Język angielski 17 Weronika Nawrocka

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 17 Kinga Mochalska
08:55 - 09:40 Chemia 18 Jacek Juchnowicz
09:55 - 10:40 Matematyka 6 Iwona Zimoch
10:50 - 11:35 Geografia 7 Kalina Duda
11:50 - 12:35 Plastyka 9 Lidia Lokś
12:45 - 13:30 Język polski 7 Anita Apolinarska
13:40 - 14:25 Informatyka 8 Jacek Juchnowicz
14:35 - 15:20 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze 18 Mirosława Biegała